SaglamProxy.com

Recommended Services
Supported Scripts

Haber Sitelerinde Sitenizi Paylaşalım !

Türkiyenin tanınmış haber sitelerinde sitenizi paylaşalım, Google üzerinde sıralamada yükselişe geçmek için tamamen kaliteli bir biçimde sitenizin doğal şekilde tanıtımını yapalım.Google dostu bir yükseliş sağlıyabilirsiniz.
Hizmet Detay Gümüş Paket

750 ₺

Sipariş Ver
Altın Paket

1200 ₺

Sipariş Ver
Elmas Paket

10000₺

Sipariş Ver
Haber Sitesi Sayısı3050100
Ulusal Haber SitesiXX2
Kullanılan GörselX23
Sosyal Medya Üzerinde Paylaşım126
İşlem Sonunda PDF Raporu

Basın Bülteni Paketi Sitemi Yükselişe Geçirebilir Mi?

 

 

En uygun fiyatlara en iyi seo hizmeti alabilirsiniz.

Markanızı daha tanınabilir hale getirmek için en iyi reklam şekli basın üzerinde tanıtımının yapılmasıdır ve en fazla kitleye ulaşabilmeniz sağlamaktadır.

Basın tanıtımı sağlanırken Haber sitelerinin sosyal medya hesapları üzerindede paylaşım sağlanılmaktadır aldığınız pakete göre farklılık göstermektedir.

Sitenizin ve markanızın reklamını yaparak daha fazla kazanç sağlıyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Seo Hizmetinde Çokça Sorulan Sorular

Sitenizin/Markanızın reklamını yaptırmak arama kelimelerinde google,yandex ve diğer arama motorlarında ön sıralarda çıkmanıza yardımcı olucaktır ve ek olarak paylaşımınızı yapan haber sitesinin kaliteli bir da/pa değeri olduğundan dolayı artış kesin şekilde yaşanıcaktır

Basın bülteni gönderirken, olay veya faaliyetle ilgili tarih, yer, saat, iletişim bilgileri, fotoğraflar ve videolar gibi detaylar verilmelidir.

Basın bültenleri, marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetleri tanıtmak ve haber değeri taşıyan bir olayı veya faaliyeti duyurmak için kullanılabilir

Basın bültenleri, marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetleri tanıtmak ve haber değeri taşıyan bir olayı veya faaliyeti duyurmak için önemlidir.