Mobil Proxy Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle tarafımızdan satın aldığınız Mobil Proxy şu şekilde teslim edilecektir.
IP :
PORT :
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Reset Link : 
Ardından Firefox ve Google Chrome tarayıcısı üzerinden Foxy Proxy eklentisi kullanarak proxy bilgilerinizi doğru şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.
Kullanım videodaki gibidir.

Mobil proxy seçenekleriyle aşağıdaki proxy hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki, her proxy sizlere özel olarak tanımlanıp sektör ve kullanım amacına göre ayarlanmaktadır.

Sizlerde size uygun en iyi proxy seçeneklerini aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Yardım lazım mı?

7/24 Canlı Desktek Alabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

 

Mobil Proxy hakkında sıkça sorulan sorular

Mobil proxy'ler, bir 3G/4G/LTE mobil ağı üzerinden çalışırken kullanıcı ile son İnternet kaynağı arasında bir aracı olarak adlandırılabilir. Mobil proxy'lerin özelliği, gerçek mobil operatörlerin IP adreslerini kullanarak çalışmalarıdır.

Böylece, mobil proxy'lerle çalışırken, blokajlar ve captcha'lar olmadan güvenilir bir anonim bağlantı elde edersiniz.

Rotating mobil proxy'ler, IP'lerini periyodik olarak değiştiren proxy sunucularıdır. Linux Proxy, müşterilerine gerçek mobil operatörlerin 2 milyondan fazla IP adresinden oluşan bir havuz sunar.

Önceden belirlenmiş bir zaman çerçevesi içinde veya Reset Api bağlantısı ile IP adreslerini değiştirmek, engellemeyi ve captcha'ları ortadan kaldırır ve sizi çevrimiçi olarak anonim tutar.

Tabii ki! Özel bir mobil proxy'yi satın almadan önce test edebilirsiniz.

Bir mobil proxy planı seçerken, proxy'yi hangi amaçla kullanacağınızı düşünmelisiniz. İster kişisel kullanım, ister küçük işletme veya büyük işletme için olsun, her şey için uygun maliyetli bir proxy planı vardır. Potansiyel trafik hacmini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca, mobil proxy seçerken fiyat önemli bir faktördür. Mevcut seçeneklere bağlı olarak, fiyat bir plandan diğerine değişebilir. Kendi başınıza bir oran seçemiyorsanız, her zaman SaglamProxy uzmanlarından yardım isteyebilirsiniz ve ihtiyaçlarınıza göre size özel bir teklif hazırlayacaklardır.