Tiktok için Proxy

Tiktok dünyada en çok kullanılan canlı yayın ve sosyal medya platformudur, Asya ve avrupa pazarında büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan tiktok Türkiye'de büyük bir kullanıcısı mevcuttur canlı yayın üzerinden gelir elde etmek isteyen kullanıcıların favori uygulamasıdır.

ISP Residential Proxy satın alımı yaptığınızda canlı yayınlara ücretli izleyici gönderebilirsiniz farklı farklı tarayıcılar üzerinden ve tiktok izleyici bot programları üzerinden kullanımı çok basittir.

5 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

tiktok proxy2

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Tiktok için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

7 juli outline 02 01 1

Tiktok

Eylül 2016 yılında ByteDance tarafından piyasaya sürülen Tiktok, bir video oluşturma ve paylaşım platformudur. Kullanıcılar bu platformda kayıt oluşturdukları videoları paylaşabilecekleri gibi, canlı yayın açarak da izleyici kitlesi oluşturabilirler. 150’den fazla ülkede 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşan platform, özellikle genç gruplar tarafından sıklıkla kullanılır.

Çok sayıda filtreye sahip olan uygulama, kullanıcıların etkileyici video içerikleri üretmelerine yardımcı olur. Tiktok’un yüksek etkileşim sağlayan videoları, benzer yapıda olan sosyal medya platformlarında da yayınlanır. Bu da etkileşimin daha yüksek düzeyde gerçekleşmesini sağlar.

Etkileşimde video içeriklerinin olduğu kadar, internet alt yapısının da önemli rolü vardır. Tiktok’da kaliteli içerik üretimi amaçlanıyorsa, mutlaka kaliteli kayıt cihazlarına ve ISP Residential Proxy gibi gelişmiş internet bağlantısına ihtiyaç duyulur.

Tiktok Alt Yapısı

Tiktok’un alt yapısında gelişmiş teknolojik kaynaklar ve yapay zeka kullanılır. Bu sayede internet arama motorlarında olduğu gibi, etkileşimi yüksek olan hesaplar üst sıralara yerleşir. Hatta izleyici kitlesinin davranışları da bu açıdan değerlendirilerek, ilgili olduğu video içerikleri kullanıcı profilinde gösterilir.

Birçok video içerik üreticisi Tiktok’un gelişmiş alt yapısını kullanarak, sosyal medya fenomeni olmayı arzular. Uygulamada çok sayıda bu amaca yönelik içerik üreticileri olabileceğinden, bazı avantajları kullanan hesaplar daha fazla etkileşim sağlayabilirler.

Bunların başında da ISP Residential Proxy gibi hızlı iletişim yöntemleri gelir. Uygulamada popülerliğini arttıran kullanıcılar, daha fazla içerik yayınlama avantajını elde ederler. Özellikle canlı yayın araçlarını kullanmak isteyen video üreticileri, proxy avantalarını kullanmalıdır.

feature1
6 5cc2aa23

Tiktok Kısıtlamaları

Tiktok’un ülke girişlerini yönelik herhangi bir kısıtlaması bulunmaz. Ancak bazı ülkeler sosyal, politik veya ticari nedenlerden dolayı, Tiktok’un girişlerine engellemeler getirebilirler. Bu tür erişim kısıtlamalarında proxy kullanımı oldukça yaygındır.

Bazı uygulamalar için VPN ayarlarının değiştirilmesi gündeme gelse de, bazen yerel yasalar buna engel oluşturabilirler. Hatta Tiktok’un da VPN bulut girişlerinde kullanıcılarına sorun yaşattığı bilinir.

Tiktok’a giriş sağlanacaksa, mutlaka IP’nin görünür olması, üye koşullarının yerine getirilmesi gerekir. ISP Residential Proxy kullanımında IP görünür durumda olduğu için, hesap kapatma gibi yaptırımlar gerçekleşmez.Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Tiktok Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Tiktok’un erişim sağlanan konuma göre dil seçeneğini kullanması, uygulamalarında bölgeci olduğunu gösterir. Uygulamanın içerikleri incelendiği de, bu durum rahatlıkla görülebilir. Bu durum farklı ülkelerde veya bölgelerde, farklı içeriklerin yayınlanmasını sağlar.

ISP Residential Proxy avantajlarının kullananlar, farklı bölgelerde yayınlanan video içeriklerini izleyebilecekleri gibi, bulundukları konumu değiştirerek daha özgürlükçü koşullarda video içeriklerini yayınlayabilirler.

Bunun için proxy satın al işlemleri sırasında, online satış noktasına bildirimde bulunmak yeterli olacaktır. Bununla birlikte ülke dışında bulunan kullanıcılarda, Türkiye konumunu tercih ederek kalıcı izleyici kitlesi oluşturabilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Tiktok’un etkileşimi yüksek olan hesapları ödüllendirdiği bilinir. Tiktok’un kullanım yaş sınırı 16 olarak belirlenmiştir. Kullanıcı 16 veya 17 yaş grubundaysa, ürettiği video içeriklerinden yüksek etkileşim sağladığında bazı hediyeler alır. Kullanıcı bu hediyeleri saklayarak 18 yaş sonrası nakde çevirebilir.

18 yaş ve üzerinde ki kullanıcılar ise, ürettikleri kısa videolar ile 1.000 takipçi oluşturduklarında nakit ödül alırlar. Bu nedenle ISP Residential Proxy’nin kopma yapmaya IP’leri kullanılmalıdır. Uygulamada canlı yayın içerikleri daha fazla etkileşim sağlar. Bunun için de kesintisiz internet alt yapısına sahip olmak gerekir.

Daha Fazla Bilgi Al

Tiktok’un izleyici kitlesinden faydalanmayı amaçlayan firmalar, ürün ve hizmetlerine yönelik kısa videolar üreterek yayınlayabilirler. Buna ilişkin uygulamanın herhangi bir kısıtlaması bulunmaz.

SP Konut Proxy alt yapısını kullanan firmalar, ürün kampanyalarını etkili bir şekilde Tiktok’un video içeriklerine yansıtabilirler. Aynı zamanda proxy paketini web erişimlerinde de kullanarak, ürün satışlarını sorunsuz gerçekleştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

2020 yılında Tiktok’un aldığı karar sonucu, e-ticaret platformu Shopify uygulamaya dahil edildi. Bu sayede çevrimiçi satışların olanaklı hale geldiği platform, yüksek oranda rekabetçi ortam da yaratmış oldu.

ISP Residential Proxy’nin geliştirmiş olduğu güvenli ağ geçitleri ile güvenlik kaygıları olan ticari hesaplara yönelik Tiktok’un proxy yapılanmasını hizmete sundu. Bu sayede hesap çalınma ve banlanma sorunu olmadan, maksimum düzeyde etkileşim sağlanabilir.

Daha Fazla Bilgi Al