Amazon için Proxy

Amazon üzerinde fiyat takibi, kuponlu hesap yönetimi ve daha bir çok kısımda amazon proxy kullanabilirsiniz.

Yeni hesaplara tanımlanan kuponlarda ISP Proxy satın alarak sorunsuz şekilde ekleme olur hesap yönetimleri fiyat takip ve analizleri yapabilirsiniz.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

amazon proxy

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Amazon için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

banner img2

Amazon

Dünyanın en büyük ve güvenilir e-ticaret platformu amazon profesyonel kadrosu ile tüm müşterilerine hızlı destek hizmetleri sunuyor. Amazon’da satıcı hesabı oluşturarak işlerinizi büyütebilir ve ürünlerinizi kendiniz daha hızlı satabilirsiniz.

Bu işlemler için internet kısıtlamalarının olmamasına dikkat etmelisiniz. Ip yasaklarının ortadan kaldırılması ve çeşitli işlemlerin daha kolay yapılabilmesi için Proxy sunucularına ihtiyacınız vardır.

E-ticaret platformu için hazırlanan proxyleri inceleyerek kullanım amacınıza uygun olanını seçebilirsiniz. Uluslararası erişim özelliği olduğu için aynı andan tek bir ıp adresinden binlerce bağlantı isteği gelmesi, saldırı olarak algılanır ve bu siteye erişimi engeller. Proxy sunucuları bu tür sorunları ortadan kaldırır.

Amazon'da niçin proxye ihtiyaç var?

Amazon proxylerini inceleyerek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Proxy sunucuları, istemci ile sunucu arasında köprü görevi gören sunuculardır.

Amazon’da satıcı hesabını oluşturarak dijital pazarlama işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler, proxyleri kullanarak şunları yapabilir:

• Yüksek sayıda erişim imkanı,
• Destek ekibinin hızlı hizmet sunması,
• Belirlenmiş özel Ip adres aralıklarına özel erişim yetkisi verme,
• Ödeme sistemlerinin güvenli kullanılması,
• Erişimlerin şifreli ve güvenli bağlantılar ile yapılması,

Bu işlemler, proxylerin öneminin görülmesini sağlıyor. Proxy satın alarak erişimlerin denetlenmesini ve daha güvenli yapılmasını sağlayabilirsiniz.

AllIsometricJune1b 16 01 1
server 01 1

Proxy Yönetimi

Proxy satın al işlemleri karışık gibi görünse de kolay satın alınabiliyor ve Proxy yönetim panosu kullanımı daha kolay yapılıyor. Proxy sunucuları için uzmanlar destek hizmeti sunuyor ve yönetim panelinin ayarları ve kullanımı hakkında bilgi veriyor.

ISP Proxy, Ip adresleri arasında geliş yapılmasını ve birçok işlemin daha güvenli düzenlenmesini, kontrol edilmesini sağlıyor. Proxy yönetimi ile müşteri hareketlerini izleyebilir ve ilgi alanlarına göre yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Dünya genelinde en gelişmiş proxyler olarak Residential proxyleri kullanılıyor. ISP Residential proxyleri, yapılacak işlerin ölçeklendirilmesini sağlar. 75 milyon üzerinde erişim yönetiminin yapılmasını sağlar ve aynı anda daha fazla müşteriye hizmetlerin sunulmasını, bağlantı yapanların kesinti sorunu yaşamadan işlemlerini yapmalarını sağlar. En gelişmiş proxyler, müşteri hareketlerinin izlenmesini sağlarken, askıya alınma gibi sorunların önüne geçilmesini de sağlayacaktır.

Proxy Kullanım Videosu

Amazon Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Amazon proxyleri ile satıcı hesaplarınızı yönetebilir ve yapılan tüm bağlantıları ölçebilir ve hedef kitlelere kolay ulaşabilirsiniz.

• Dünyanın farklı bölgelerinden 75 milyon gerçek Ip üzerinden erişim yapılır,
• Proxy ile dünyanın farklı bölgelerinde 2.100 şehir arasından seçim yapılır,
• Sınırsız sayıda statik bağlantılar oluşturulmasını sağlar.

Proxyleri seçerken hedef kitlelerinize, yapacağız işlemlere ve erişim özelliklerine göre yapabilirsiniz. ISP Residential Proxy özelliklerini satın aldığınızda sunucunun tüm özelliklerine sahip olursunuz.

Daha Fazla Bilgi Al

Amazonda oluşturacağınız satıcı hesaplarını etkin kullanabilmek için Proxy satın almalı ve yapılandırma işlemlerini tamamlamalısınız. Proxy yapılandırmaları için yeni hesaplar oluşturulur ve amazonun belirlemiş olduğu yönergelere uyulur. Proxyler için gelişmiş yazılımlar kullanılıyor ve destek ekipleri ile satın alma ve sistem yapılandırma işlemleri boyunca her türlü destek hizmeti sağlanıyor.

Daha Fazla Bilgi Al

Amazonun bulut sunucuları kullanıyor olması, proxylerin de ona göre seçilmesini sağlıyor. Siteye yapılacak olan bağlantıların daha güvenli yapılmasını ve kullanıcının sitede yaptığı hareketlerin izlenmesini sağlar.

Proxylerin sağlamış olduğu avantajlar, erişilebilirliği artırma, sistem güvenliğini yönetme, sunucunun daha güvenli ve tam yönetiminin sağlanması olarak sayılabiliyor. E-ticaret sitesinde oluşturulan kategori sayfalarına erişimlerin denetimi açısından büyük önem taşır.

Ziyaretçilerin en çok hangi ürünlerle ilgilendiği, sitede ne kadar süre kaldığı, ilgi alanlarının neler olduğu gibi konularda hızlı çözümler sunar. Proxy satın alma işlemleri için sunulan desteklerden faydalanarak doğru seçim yapabilir ve erişim güvenliğini sağlarsınız.

Daha Fazla Bilgi Al