Netflix için Proxy

Netflix dizi ve film sektöründe kullanıcıların abonelik sistemiyle ödeme yaparak hizmet aldığı bir platformdur.Görüntü kalitesi ve web & mobil panellerinin kullanım rahatlığıyla izleyicilere güzel bir izleyim deneyimi sunmaktadır.

Netflix üzerinde proxy almanızı gerektirecek en önemli unsur ülkelerin sansüründen dolayı her film ve diziyi her ülkeye izlenebilecek şekilde sunamamaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar avrupa ülkelerine ait bir ISP Residential Proxy adresiyle Netflixdeki dizi ve filmlere erişmek için proxy satın alır.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak..

netflix proxy

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Netflix için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?​

Group 74

Netflix

Abonelikle izleyici kabul eden Netflix, 1997’de Amerikalı Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından oluşturulan yayın platformudur. Sürekli yayın akışı ile medya hizmetleri alanında lider konumunda olan platform abonelerine, film, Tv dizisi, belgesel, anime gibi kendi kütüphanesinde bulunan yayınları izleme olanağı verir. Ürün çeşitliliği, HD ve Ultra HD yayın kalitesi sayesinde yüksek oranda abone sayısına ulaşmıştır.

Netflix’in yayınları internet üzerinden gerçekleştirilir. Cihaz gereksinimlerini karşılayan izleyiciler TV, tablet, PC, akıllı mobil cihazlardan platformun ürün seçeneklerinden faydalanabilirler. Netflix’in yayınlarını izlemek için VPN ayarlarının açık olması, kesintisiz yayın hizmetlerinden faydalanmak için ISP Residential Proxy alt yapısının kullanılması gerekir.

Netflix Nedir?

Dijital gelişmelere bağlı olarak gerek uydudan, gerekse İnternet ortamından çok sayıda kanal yayın gerçekleştirir. Bunu başarılı bir şekilde yerine getirenler arasında Netflix’in internet erişimli yayın platformu gelir. Bu platform tam anlamı ile bir TV kanalı olmasa da, TV kanalı gibi dizilere, filmlere, belgesellere sıklıkla yer verir.

Üstelik izleyiciler bu gibi yayınları, yayın akışına bağlı olmadan platformun kütüphanesinden seçebilir. Netflix’in abonelikle hizmet sağlaması nedeniyle, platform girişinde üyelik sağlanması gerekir. Buna ilişkin ödemeler, internet alt yapısının bağlı olduğu operatör üzerinden sağlanır. Yayın platformuna girişlerde sorun yaşayan kullanıcılar;

•Modem VPN ayarlarını açık konuma getirmeli,
• İnternet bağlantı kontrollerini sağlayarak, ağ ayarlarını sıfırlamalı,
• Teknik çözümler için İSS operatöründen iyileştirme talebinde bulunması,
• HD yayın olanağına sahip cihaz tercihinde bulunmaları,

Gibi kontroller sağlayarak çözüm oluşturabilirler. İnternet erişim hızından kaynaklı sorun yaşandığı durumlarda, ISP Residential Proxy konumundan hizmet alıma gerçekleştirilerek çözüm bulunabilir.

kt5gml 1024x748
banner img2

Netflix Kataloğunda Neler Var?

Netflix’in kataloğunda, film, dizi, belgesel, şov programları gibi çok sayıda yayın seçenekler bulunur. Ancak ürün kataloğu ülke girişlerine göre farklılık gösterdiği için, farkı ülkeler için farklı yayın kütüphaneleri oluşturulur.

Bu ayarlamalar yapılırken, giriş sağlanan konumdaki kitlenin ilgili olduğu alanlar, ülke protokolleri, benzer yayın kuruluşlarının etki durumlarına göre değerlendirilir. Netflix’in dolar kuru üzerinden abonelik gerçekleştirmesi nedeniyle, giriş sağlanan tüm konumlar bezer oranda ödeme yapar. Buna rağmen ABD, Avrupa’nın bazı konumlarında daha fazla yayın olanağı sunar. Bu gibi kısıtlamalardan etkilenmemek için, ISP Residential Proxy avantajları kullanılmalıdır. Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Netflix Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz GerekenlerN

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Netflix’in yayınları popüler olmasına rağmen, bölgeci davranışları bazı sorunlar yaratabilir. Abonelik işlemleri gerçekleştirildiğinde, yayın platformu abonesinin bölgesini belirler. Abonenin giriş sağladığı konumda değişiklik oluştuğunda ise, bunu sorun olarak algılar ve kısıtlamalar getirir.

Sık seyahat eden aboneler platformun bu gibi davranışlarından etkilenirler. Oysaki abonelik sağlanmış ve buna ilişkin ödemeler yapılmıştır. Kullanıcılarda yaptıkları ödemenin karşılığının hizmet olarak alabilmek için, ISP Residential Proxy vekil sunucu ile giriş sağlayarak seyahat gerçekleştirdiği tüm noktalardan erişim sağlayabilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Netflix’in ABD menşeli yayın organı olması nedeniyle, genellikle bu konumdan platformun tüm orijinal yayınlarına izlemek mümkündür. Bu nedenle daha fazla hizmet almak isteyen izleyiciler, proxy alt yapısını kullanarak daha fazla seçeneklerde faydalanırlar. ISP Residential Proxy alt yapısından hizmet sağlandığında, vekil sunucu aracılığı ile sunulan IP’ler kullanılır.

Bu sayede izleyicinin konumu değişmese bile, daha fazla hizmet sağlanan konumların alt yapısından hizmet sağlanır. Proxy bağlantılarında internet trafiğinin daha güçlü olduğu ve daha az yoğunluk yaşanan alt yapılar kullanıldığı için, erişimler sırasında hız açısından herhangi bir sorun yaşanmaz.

Daha Fazla Bilgi Al

Netflix’in aboneleri üzerinde tam kontrolleri sağlamak için, güvenli politikaları geliştirdiği bilinir. Bunlardan biri de abonelik sonrası hizmet alımlarında, izleyicinin abonelik sağladığı ülkeden hizmet alımına devam etmesidir. Ancak bu hiç de adil değildir.

Çünkü yayın platformu kütüphanesinde çok sayıda yayın olanaklarına yer vermesine rağmen, Türkiye girişlerinde bazı kısıtlamalar gider. Bu kısıtlamaları aşmak için de ISP Residential Proxy alt yapısı kullanılır. Bu türden güvenli alt yapılar, kullanıcıdan aldığı komutları doğrudan Netflix’in alt yapısına gönderir. Bu sayede kullanıcıda güvenli şekilde yayın olanaklarından faydalanır.

Daha Fazla Bilgi Al

ISP Residential Proxy müşterisi olan kullanıcılar, Netflix’in belirttiği abonelik işlemelerini gerçekleştirerek, anında hızlı erişim olanaklarından faydalanabilirler. Kullanıcıların Proxy hizmeti sağlarken, hizmet alımı gerçekleştirecekleri platformu bildirmeleri yeterlidir. Proxy müşterileri giriş sağlamak istedikleri ülke konumunu kendileri belirlerler. Bu gibi durumlarda kullanıcı IP adresi görünmez olacağı için, herhangi biri sorunda yaşanmaz.

Daha Fazla Bilgi Al