Silkroad Online için Proxy

Silkroad Online 2004 yılında betasıyla birlikte piyasaya sürülen ardından 2005 yılında international silkroad online (iSro) ismiyle adını duyurmuş MMORPG oyunudur.Oyun geçmişte yıllarda yaşanan baharat yollarının geçtiği yerleri içeren level artırarak ve item giyerek güçlenebileceğiniz bir oyundur.

Silkroad Online Türkiye pazarında 2006 yılından itibaren önemli ölçüde Türk oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır.isro 2012 yılına kadar büyük bir başarıyla oyunu devam ettirsede 2013-2014 yılları arasında ciddi oyuncu kaybederek çöküşe geçmiştir.2020 yılında oyunun Türkiye telif haklarını alınmasıyla tekrar Türkiye pazarında önemli bir rol sahibi olmaktadır.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

saglams7

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Silkroad Online için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

feature2

Silkroad Online

Joymax firması tarafından 1 Haziran 2004 yılında piyasaya sürülen Silkroad Online, Orta Doğu kültürünü yansıtan bir savaş ve strateji oyunudur. Avrupa ve Doğu Asya’da yoğun ilgi gören oyun, resmi rakamlara göre 250 milyon, resmi olmayan rakamlara göre 500 milyon oyuncuya ulaşmıştır.

Çoklu oyunu ortamına ihtiyaç duyan Silkroad, online girişler için güçlendirilmiş bilgisayarlara ve hızlı internet erişimine ihtiyaç duyar. Türkiye koşullarında her ne kadar kotasız internet paketleri kullanılsa da, kullanıcı kotayı aştığında erişim hızı düşer. Bu nedenle oyunda devamlılık sağlayan kullanıcılar için, ISP Konut Proxy gibi erişim hızı düşmeyen internet bağlantıları önerilir.

Silkroad Online Nedir?

Silkroad Online’nin savaş ve strateji oyunu olmasının yanında, gelişmiş ticaret yöntemlerine de sahip olduğunu belirtmek gerekir. Geliş bir platforma sahip olan oyunda bazı ırklar vardır. Bu ırkları tercih eden oyuncular, tercihlerine göre bazı gruplara katılabilir veya bireysel olarak oyunu devam ettirebilirler.

Amaç daha fazla silah, eşyaya sahip olmak ve canavarları yenerek oyun karakterini üst seviyelere taşımaktır. Oyuncular bu türden oyunlara erişim için, platforma bazı izinler vermek zorunda kalabilirler. Bu gibi izinler güvenli açıklarını da beraberinde getirir.

Her ne kadar 3. taraf güvenlik yazılımları ile güvenlik açıkları kapatılmaya çalışılsa da, bazen çakışmalar nedeniyle güvenlik yazılımlarının devre dışı kalması gerekir. ISP Konut Proxy paketlerinde ise bu türden güvenlik açıkları sistem IP’leri üzerinde dağıtılır. Bu da daha güvenli oyun ortamı sunar.

banner img
about img

Silkroad Online Nasıl Oynanır?

Silkroad Online’nin Avrupa, Çin, Türk gibi ırk türleri bulunur. Oyuncu ilk girişte bu ırklardan birine dahil olmak durumundadır. Oyuncu hangi ırkı tercih ettiyse, o ırkın özelliklerini kullanır ve değişiklik gerçekleştiremez. Bireysel oyun yeteneklerini kullanmak isteyenler, buna yatkın Avrupa ırkını tercih edebilirler.

Grup oyuncuları ise Türk ve Çin ırklarını tercih etmelidirler. Oyunda ayrıca iki büyücüler ve savaşçılar olmak üzere iki farklı grup bulunur. Oyuncular canavarları yenerek bazı savaş aletleri, elbiseler, yüzük, küpe, bazı oyun kartları elde ederler.

Savaş aletleri kadar, oyuncuların kazandığı elbiselerde savaşı kazanmalarında büyük rol oynar, örneğin zırhlı bir elbise alan oyuncu hareket yeteneklerini kısıtlarken, saldırıları da engelleyebilir. Kazanmak isteyen oyuncular ise, ISP Konut Proxy alt yapısı kullandıklarında pin değerlerini yükselterek büyük kazançlar sağlayabilirler.

Silkroad Online Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Silkroad Online’nin yabancı kaynaklı bir olduğunu söylemek gerekir. Her ne kadar yerel serverler üzerinden oyun platformları oluşturulsa da, yayın kaynağının uzağında olan ülkeler, yakın olanlarına karşı dezavantajlı durumdadırlar.

Oyuncunun savaş becerilerini kullanırken, internet erişim hızı da büyük önem taşır. Bu nedenle Türkiye konumundan internet erişimlerinin dezavantajlarını avantaja çevirmek için, ISP Konut Proxy güçlü alt yapısının kullanılması gereklidir.

Daha Fazla Bilgi Al

Silkroad Online’nin yüksek oranda oyuncu kitlesine sahip olması, illegal kazanç sağlamak isteyen yazılımcıların da iştahını kabartmıştır. Bu nedenle oyunun güvenli kaynaklardan sağlanması, güvenilir serverlerin kullanılması gerekir.

Slikroad Online’nin en büyük güvenlik sorunu, kendi alt yapısı için güçlü güvenlik uygulamalarına gitmesine rağmen, üye hesapları için yeterince güvenlik sağlamamış olmasından kaynaklıdır. Bu gibi saldırılar da genellikle kullanıcı IP’si üzerinden gerçekleşir.

Oyun girişleri için her proxy kullanımının güvenli olduğu söylenemez. Bu nedenle güvenli kaynaklara sahip ISP Konut Proxy kullanıldığında, IP üzerinden gerçekleşen tüm saldırılar önlenebilir ve bu sayede hesap çalınmalarına karşı bariyer oluşturulabilir.

Daha Fazla Bilgi Al

Silkoad Online’nin oyun karakterlerini geliştirerek güvenilir satışlar gerçekleştirmek mümkündür. Hatta bazı oyuncular bunun için ciddi oranlarda ödeme yaparlar. Hem eğlenceli vakit geçirmek ve hem de kazanç sağlamak için, ISP Konut Proxy paketleri ile geri dönüşler sağlanabilir. Bu türden satışlarda oyun platformunun resmi bir ortamı bulunmadığı için, satış platformlarının güvenli olması gerekir.

Daha Fazla Bilgi Al