Bing için Proxy

Microsoft tarafından 2009 yılında kurulan bing arama motoru ilk başlarda aşırı popüler olmasına rağmen günümüzde kullanımı azımsanmıyacak kadar devam etmektedir.

Kullanıcılar genel olarak arama dışında gelir kazanç elde etmek amacıyla kullanım sağlamaktalar bing reklam hizmetleri için çeşitliliğinizi artırabilirsiniz.

5 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

bing proxy

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Hepsiburada için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

hero home

Bing

2009 yılında internet kullanıcılarıyla buluşan Bing, yazılım devi Microsoft tarafından geliştirilmiş arama motorudur. Birçok yeniliklerle gelen bu arama motoru, Windows Live Search arama motoruna ve popüler arama motoru Google’ye rakip olması amacı ile üretilmiştir.

İlk etapta Türkçe dahil 40 dil de yayın gerçekleştiren Bing’in, kendisini daha da geliştirmesi beklenebilir. Arama motorunun Microsoft desteğini almış olması, internet kullanıcılarında güven oluşturmuş durumda. Bu nedenle birçok kullanıcı web sitesini Bing’e taşımıştır.

Arama motorunun yeniliklerini deneyimlemek ve web sitesini bu konuma taşımak isteyen kullanıcılar için, ISP Konut Proxy erişim noktalarını kullanarak site çalışmalarına katkılar sağlayabilirler.

Bing Özellikleri

İlk açılıştan itibaren Bing’in farklılıkları göze çarpar. Arama motorunun arka fonu, diğer arama motorlarında pek görülmeyen resimlerle donatılmıştır. Ayrıca kullanıcılar aramaya ihtiyaç duymadan, gündemde olan haberleri kolayca görüntüleyebilirler.

Bing’in arama konumunda, akıllı asistan, klavye seçenekleri, fotoğraftan arama özelliği kullandığı görülür. Kullanıcılar klasörlerinde bulundurdukları fotoğraflardan veya internet ortamından edindikleri fotoğrafları siteme tanımlayarak, resimle ilgili içerikleri araştırabilirler.

ISP Residential Proxy alt yapısından faydalanan kullanıcılar, Bing’in etkileyici yeni araçları sayesinde akıllı aramalar gerçekleştirebilirler. Bu yöntemle IP kısıtlaması bulunan Bing’in web sitelerine de girişler mümkündür.

38 2fec509e
graphic 3 2

Bing Yapay Zeka Teknolojisi

Bing.com yapay zeka teknolojisini etkili olarak kullanır. Yapay zekanın kullanıldığı araçlardan biri, arama konumunda yer verilen sesli asistandır. Kullanıcı arama içeriğini sesli olarak ilettiğinde, akıllı asistan hem sesli, hem de görsel olarak sonuçları gösterir. Bunu gerçekleştirirken, arka planda tüm verileri tarayarak, olasılığı en yüksek olanları sıralar.

Arama motoru ayrıca Capilot konumunda da yapay zekayı kullanır. Kullanıcı içerik üreterek ileti sağladığında, yapay zeka doküman olarak güçlü metinler oluşturur. Arama motorunun not defteri konumunda ise, yapay zeka ile oluşturulan metinler taranır ve işaretlenerek kullanıcıya iletilir.

Bing’in algoritmasına uygun siteler oluşturmak için, ISP Residential Proxy konumlandırma yetenekleri kullanılarak, daha fazla bilgiye ulaşmak mümkün. Bu sayede SEO uzmanları farklı coğrafi konumlardan bilgiler sağlayarak, web sitelerini daha görünür konuma getirebilirler. Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Bing Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Bing’in genel yapısına bakıldığında, benzer yapıdaki internet arama motorlarına göre daha hızlı olduğu, arama sonuçlarını daha kısa sürede ve en doğru tahminlerle kullanıcılarına ulaştırdığı görülür.
Proxy satın al işlemini gerçekleştiren kullanıcı, arama motorunun ayarlar konumundan çok rahatlıkla proxy tanımlamasını gerçekleştirebilir. ISP Konut Proxy coğrafi konumunu kullanmak isteyen kullanıcılar, arama motorunun kullanıcı konumlandırma aracını pasif konuma getirerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

• ISP Residential Proxy’in alt yapısı;
• SEO çalışmalarına katkı sağlar.
• Veri kazıma işlemlerini kolaylaştırır.
• Farklı coğrafi konumlardan bilgi akışını sağlar.
• Reklam doğrulama işlemlerini kolaylaştırır.
• Gizlilik ve güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Türünden avantajlar sağlar. Popüler web siteleri çok kez saldırı girişimlerine maruz kalır. Bunların bir kısmı güçlü yazılımlarla önlenebilse de, internete açık olduğu sürece bu her zaman mümkün değildir. Bu nedenle Proxy erişim noktaları kullanılır. Bu sayede henüz veri girişine ulaşmadan, yapılan saldırılar ağ geçidinde önlenir.

Daha Fazla Bilgi Al

Hepsiburada'da kullanmak üzere satın aldığınız proxyler ile mağazalara takipçi artırmak ve kendi ürünlerini farklı profillerden satın alım sağlayıp yüksek yıldız puan sistemiyle ürünlerini ön plana çıkarmak amacıyla satın alım gerçekleştirmekteler.Mobil Proxy alt yapımızda dilediğiniz zaman IP değiştirme hakkına sahipsiniz buda anonim olmanıza ve sitelerin bot korumalarını aşmanıza yaramaktadır.

Daha Fazla Bilgi Al

Bing’in VPN ayarlamalarına herhangi bir itirazı bulunmaz. Kullanıcı VPN ayarlarını farkı konumlara yönlendirerek veya gölgeleyerek bilgiye erişim sağlayabilirler. Ancak bazı siteler IP gösterilmeyen ziyaretçilere kapalı olur. Bu da bilgiye erişimi zorlaştırır.

Bazı konumlarda VPN ayarlamalarının değiştirilmesi, güvenlik sorunları da oluşturabilir. Ancak proxy kullanıldığında ise, ağ geçidinde sistem proxy IP yapısı kullanıldığından, Bing’in web sitelerine girişler kolaylıkla gerçekleşir. Ayrıca kullanıcı internet alt yapısında da herhangi bir değişiklik oluşmadığı için, herhangi bir güvenlik sorunu da oluşmaz.

Daha Fazla Bilgi Al

Hizmet alımında güvenli satış noktaları tercih edilmediğinde, Bing.com proxy kullanımları birçok güvenlik sorunları ortaya çıkarır. Güvenli olmayan proxy, kullanıcı verilerinin ele geçirilmesine, internet alt yapısının kötü amaçlı kullanılmasına neden olur. ISP Konut Proxy güvenli satış noktası tercih edildiğinde, hizmet süresince güvenli ağ geçici kullanılabilir.

Daha Fazla Bilgi Al