Facebook için Proxy

Bir grup öğrenci tarafından kurulan Facebook, kısa sürede gelişme göstererek 1 milyardan fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Facebook’un sadece Türkiye’de 50 milyona yakın kayıtlı üyesi bulunur. Bunlardan çoğunluğu bireysel kullanıcı olsa da, önemli bir kısmı da ticari firma hesaplarından oluşur.

Kullanıcıların bir çoğu facebook reklam yönetimleri için proxy satın almaya ihtiyaç duymaktadır birden fazla kurumsal iş yeri için reklam hesabı yönetimi sağlıyan kullanıcılar ISP Proxy satın alarak sorunsuzca hedef kitlelerine uygun reklam verebilmektedir.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

saglams16

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Facebook için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

banner img

Facebook

Dünya genelinde milyarlarca insanın günlük yaşamında aktif olarak kullandığı, sosyal medyanın devi Facebook, 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulduğunda, büyük bir dijital devrimin temellerini atmıştı. O günden bu yana geçen yıllarda, Facebook dünya çapında büyük bir başarı elde etti ve sosyal medya platformları arasında öncü konumunu korudu.

Facebook’un bulunduğu pozisyon nedeniyle, müthiş bir pazar yeri olduğunu söylemek gerekir. Bu da platform üzerinde rekabet ortamının doğmasına neden olmuştur. Facebook’un yakın zamanda almış olduğu Instagram’la birleşme kararı ise, bunun açık bir göstergesidir.

Bu müthiş pazarın etkili bir şekilde kullanılması için, ticari kuruluşların müşterilerine anlık tepkimeler vermesi gerekir. ISP Konut Proxy paketleri ile kişisel ve yönetimsel hesaplar anında ziyaretçilere tepkime verebilir. Bu sayede tanınırlığını ve bilinirliğini arttırabilirler.

Facebook İçerikleri

Facebook’un üye hesaplarında video, resim, içerik paylaşımları gerçekleştirilir. Ayrıca anlık mesajlaşma uygulaması ile bireysel veya grup etkileşimleri sağlanabilir. Facebook’un 2007 yılında yapmış olduğu güncellemesinde, Marketplace uygulamasına da yer verilmiştir.

Bu sayede ürün, hizmet satışları da Facebook’un üzerinden gerçekleştirilebilir duruma gelmiştir. Bu sayede platform üzerinden hesap oluşturarak, evinizi satabilir veya kiraya verebilir, ihtiyaç fazlası herhangi bir ürününüzü bağışlayabilirsiniz.

Bunun gerçekleşmesi için hesabınızın ziyaretçilere açık olması, sağlıklı iletişim kurmanız gerekir. Bu da ancak Facebook’un hızını etkileyen ISP Konut Proxy alt yapısının kullanılması ile mümkündür.

banner img
7 juli outline 02 01 1

Facebook Etkinlikleri

Facebook’un kişiselleştirilebilir olması, kullanıcı açısından büyük avantajlar sağlar. Kullanıcılar ziyaretçilerin ve takipçilerin izinlerini kendi profillerine göre uyarlayabilirler. Bu sayede sadece ilgili olan kullanıcılar ile etkileşim sağlanabilir.

Bu sayede her bir kullanıcı kendinin ilgili olduğu gruba dahil olarak ve özel izinlerle giriş sağlayarak gereksiz tartışma ortamlarından uzak kalabilirler. Böyle bir oluşumda grup yöneticisiyseniz, bağlantı kopması gibi bir sorun yaşamamanız gerekir. Ancak çoğu zaman erişim sağlanan konumun alt yapısından kaynaklı kopmalar yaşanır.

Bu gibi durumları şansa bırakmak istemeyen kullanıcılar, ISP Konut Proxy satın al işlemini gerçekleştirip proxy alt yapısını kullanmalıdır. Bu tür kullanımlarda erişimler, güçlü internet alt yapısından sağlanan IP adreslerinden gerçekleştiği için, arkadaş, iş, hatta bir görüş için toplanmış kullanıcılar anlık tepkimelerle süreci sağlıklı yürütebilirler. Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Facebook Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Facebook’da çok sayıda bilgi akışı gerçekleşir. Kullanıcılar üyelik işlemlerinde ve içerik paylaşımlarında birçok kişisel bilgilerde paylaşabilirler. Bu gibi kişisel bilgi ve verilerin her zaman güvende olduğu söylenemez. Kullanıcılar hesap kısıtlamalarına giderek buna karşı bazı önlemler geliştirebilirler.

Hatta Facebook’un güvenlik protokolünü kullanarak e posta ve telefon güvenlik koridoru da oluşturabilirler. Bu durum hesapların güvende kalmasına büyük oranda yardımcı olur. Ancak internet ağ geçitleri çoğu zaman yeterli güvenlik oluşturmaz. Bu da kullanıcı hesabının çalınmasına ve kötü amaçlı kullanılmasına neden olur.

ISP Konut Proxy kullanımlarında ise, ağ geçit güvenliği de sağlanır. Bu sayede kullanıcılar hızlı iletişim sağlayarak, aynı zamanda güvenli bağlantı ile de Facebook’un grup etkinliklerini gerçekleştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Facebook’un son güncelleştirmeleri ile birlikte, uygulama dahilinde yer verilen 557’den fazla araç kullanılabilir hale gelmiştir. Bu durum, uygulamanın birkaç arkadaş grubu toplantılarından daha fazlasını yapabileceği anlamına gelir.

ISP Konut Proxy güvenli ağının Facebook’da kullanılması;

• Anlık iletişim kaynaklarının kullanılabilmesine,
• Veri akışında kopmaların yaşanmamasına,
Hesap ve veri güvenliğinin arttırılmasına,
• Uygulama canlı yayın kanalarının kullanılabilmesine,
• Giriş protokolünde gerçekleşen bazı hataların ayıklanmasına,

Gibi avantajları sağlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Facebook’un mobil uygulamaları sayesinde, kullanıcılar birçok etkinliklerini akıllı telefonlarından yürütürler. Bu tür uygulamaların kullanımı için, fazla gelişmiş cihazlara gerek duyulmazken, erişimler için aynısını söylemek mümkün değildir.

Uygulamanın mobil avantajlarını kullanmak isteyen kullanıcılar, ISP Konut Proxy kullanıcıları Wi-Fi veya mobil avantajlarını kullanarak, profillerinde ticari ve sosyal etkileşim kaygılarını giderebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Facebook’un etkinliklerini gerçekleştirilebilmesi için, kullanıcı alt yapısından kaynaklı IP adresleri ile iletişimin sağlanması gerekir. Kullanıcı bunu VPN üzerinden gerçekleştirdiğinde doğrudan erişim sağlarken, proxy üzerinden gerçekleştirdiğinde ise dolaylı yoldan iletişim sağlar.

Proxy kullanımlı erişimler genellikle hızın arttırılması, ağ geçidinin korunması için kullanılır. Ancak proxy kaynağı güvenli olmadığı durumlarda, ağ geçinde güvenlik sorunları oluşabileceği gibi, Facebook’un da banlama yapma olasılığı da yüksektir. ISP Konut Proxy ağ geçitlerini korurken, aynı zamanda da kullanıcının ihtiyaç duyduğu erişim hızını da arttırır.

Daha Fazla Bilgi Al