Google için Proxy

Google üzerinde aramalarda markanızı ön sıralara yükseltme, Seo amacıyla yapılan tüm işlemlerde ve en önemlisi backlink çalışmalarınızda proxy satın alarak her işlemi farklı IP adresinden sağlamanız gerekmektedir google botları tüm bunları kontrol ederek backlink ve seo çalışmalarını olumlu olumsuz işleme almaktadır.

Kalitesiz IP adresleriyle yapılan seo işlemlerinin hiç bir anlamı yoktur ve aynı IP adresleri üzerinden defalarca yapılan seo işlemleri etki etmemektedir.ISP Residential Proxy satın aldığınızda eş zamanlı 4 Türkiye lokasyon operatlerimizi kullanabilir ve seo işlemlerinde %100 başarı sağlıyabilirsiniz.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

google proxy satin al

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Google için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

76 15a796ae

Google

Uzun yıllardır internet kullanıcılarına hizmet veren Google, internet arama motorları arasında en popüler olanıdır. Her gün milyonlarca internet kullanıcısının ziyaret ettiği arama motoru, bunu avantaja çevirmek isteyen birçok kurum, kuruluş ve kişisel web sayfalarına da yer sağlar.

Yayılan araştırmalara göre, Google’nin gelirlerinin çoğunu reklam kazançları oluşturur ve bu kazançlarının bir kısmını kullanıcılarıyla paylaşır. Tabi ki bunun için kullanıcının bir web sitesi olması ve arama motorundan reklam alması gerekir.

Oluşturulan siteye güvenli koşullar sağlamak için de, ISP Konut Proxy gibi güvenli kaynakların kullanılması gerekir. Bu sayede web sitesine yapılan saldırılar, proxy IP hesabından öteye gitmez. Bu da sitenin güvende kalmasını sağlar.

Google Proxy Nedir?

Google’de görünür olmak için, web sitelerinin IP adresiyle giriş sağlaması gerekir. Aynı zamanda ziyaretçilerde arama motoruna girişlerinde servis sağlayıcıları tarafından erilen IP adreslerini kullanırlar. Servis sağlayıcılar tarafından sağlanan IP adresleri genellikle saldırıya açık konumdadır.

Bu nedenle proxy alt yapısı kullanılarak, saldırılara karşı önlemler alınır. Bu türden kullanımları veri güvenliğine önem veren sitelerde görmek mümkün. ISP Konut Proxy paketleri kullanıldığında, site görünür adresi paket IP adresleri olmasına rağmen, sunucu erişimlerini kendi IP’sinden sağlar.

51 e66e2a73
59 66777673

Google Proxy Görünmezlik Sağlar Mı?

Google’de görünmezlik sağlamak için, VPN ayarlarında değişiklik oluşturulması gerekir. Bu sayede kullanıcı giriş çıkışlarını gizleyerek, bazı aktivitelerini gerçekleştirebilir. Ancak bazı siteler giriş sağlayan ziyaretçilerinin veya müşterilerinin IP girişlerini kontrol altında tutmak isterler. Bu gibi durumlar genellikle finans kaynaklarının ve veri güvenliği korunması nedeniyle kullanılır.

Örneğin kullanıcı VPN ayarlarını değiştirerek görünmez olduğunda, IP adresi görünmeyeceği için banka işlemlerini gerçekleştiremez. Ancak ISP Konut Proxy alt yapısını kullandığında, IP adreslerine gereksinim duyulan tüm noktalara erişim sağlanabilir. Proxy kullanıcının görünmez olmasını sağlamaz ama güvende kalmasını sağlayabilir.

Proxy Kullanımını detaylı bir şekilde videomuzda anlattık inceleyebilirsiniz Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

GoogleProxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Google’nin Proxy kullanımına ilişkin herhangi bir engellemesi bulunmaz. Hatta arama motoru kullanıcının bu yönde tercih oluşturmasına da imkan verir.
Google’nin proxy kullanıcıları;
• Kişisel web kullanıcıları,
• Kurumsal siteler,
• Firma web siteleri,
• E-ticaret siteleri,
Arama motoru ziyaretçileri,
Gibi kullanıcılar olabilir. ISP Residential Proxy kullanıcıları, bulundukları konuma uygulanan erişim yasaklarını da bu şekilde aşabilirler. Hatta bazı siteler giriş yasağı uygulanan ülkelere de bu yöntemle yayın gerçekleştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

ISP Residential Proxy online satış konumundan ürün alımı gerçekleştiren kullanıcı, kendi IP adresine tanımlanan paketi Google’ye tanımlaması gerekir. Google’nin ayarlar menüsü dahilinde yer alan internet ayarlarına giriş sağlandığında, açılır panelden proxy seçeneğine onay verilmelidir.
Kullanıcı da kendisine tanımlanan yönetim panelinden, ürün paketi içerisinde yer verilen IP adreslerini kullanarak değişiklikleri manuel olarak sağlayabilir. Bir sonraki değişime kadar, kullanıcının belirlediği IP adresi sabit kalır.

Daha Fazla Bilgi Al

ISP Residential Proxy güvenli satış noktasından ürün alımı gerçekleştirildiğinde, Google’nin kaynakları güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bu tür güvenli paketlerde kullanıcıya özel olarak sağlanan IP adresleri kullanılır. Kullanıcılar bu sayede daha önce banlandıkları sitelere sorunsuz giriş sağlarlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Google arama motorunda seo işleminin etkisi çok büyüktür eski ve kaliteli domain adreslerinden çıkılan backlinkler websiteleri rakiplerinin önüne geçmesinde büyük rol oynamaktadır. Belirli anahtar kelimeler üzerinden açılan tanıtım konuları ve backlinkler ilgili hedef sitelere yüksek oranda hit ve google analiz yapılmasını sağlamaktadır. Satın aldığınız ISP Residential Proxy adresleriyle bu işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz farklı farklı IP bloklarımız olduğu için bir işlemi sağlarken farklı bir IP Classından yaptığınızda diğer işleminizde farklı bir Class kullanabilirsiniz. Anonimlik seviyeniz en üst seviyede olduğu için google botları yapılan çalışmaları olumlu sonuçlandıracaktır.

Daha Fazla Bilgi Al