Hepsiburada için Proxy

Hepsiburada üzerinde fiyat takibi, kuponlu hesap yönetimi ve daha bir çok kısımda hepsiburada proxy kullanabilirsiniz.

Yeni hesaplara tanımlanan kuponlarda ISP Proxy satın alarak sorunsuz şekilde ekleme olur hesap yönetimleri fiyat takip ve analizleri yapabilirsiniz.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

hepsiburada proxy

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Hepsiburada için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

feature thumb

Hepsiburada

Türkiye’nin en popüler e ticaret satış noktaları arasında yerini alan Hepsiburada, aynı zamanda ticari faaliyetlerini internet ortamına taşıyanlar için de gelişmiş bir pazar yeridir. Türkiye menşeli olan platformun yönetim merkezi Gebze’de. 7 milyondan fazla kayıtlı üyesi bulunan platform, aylık 24 milyondan fazla ziyaretçiyi kabul eder.

Hepsiburada’nın koşullarını sağlayan firmalar, platforma kayıt oluşturarak ürün çeşitliliğine vitrin oluşturabilir, proxy satın alımı sağlıyan kullanıcılar hepsiburada mağazalarındaki ziyaretçi yoğunluğundan etkilenerek ciro artışı sağlayabilirler. Satın alınan proxy adresleri ile mağazalarına takipçi ve kendi ürünlerini satın alım sağlayıp en yüksek puanı ileterek rakip firmaların önüne geçebilirler.E-ticaret ortamlarında ziyaretçilerle etkileşime girmek, ürün satışlarını önümle ölçüde etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle satın aldığınız proxylerde kesintisiz hizmetin sağlanması, internet trafiğinin uygun koşullar altında yürütülmesi gerekir.

Standart internet alt yapısının yeterli olmadığı durumlar için, ISP Residential Proxy alt yapısının kullanılması önerilebilir. Bu tür erişimlerde kullanıcı internet alt yapısı, internet trafiğinin hızlı olduğu konumlardan hizmet alımı sağlar. Bu da müşteri etkileşimin büyük oranda arttırır.

Hepsiburada Nedir?

Amazon, Trendyol gibi Hepsiburada’nın amacı da, ziyaretçilerine ürün çeşitliliği içerisinde satışlar gerçekleştirmek, aynı zamanda da e ticarette mağaza oluşturmak isteyen firmaların da site dahilinde vitrin oluşturabilirler. Bu sayede satıcı firmalar ile müşteri pozisyonunda ziyaretçileri tek bir çatı altında toplamayı amaçlar.

Firmalar site üzerinden vitrin oluşturmak ve satış sağlamak için;

•Hepsiburada’nın protokolleri gereği ip bilgileri ile magenty sistem tanımlaması yapmalıdır.
•Mevcut satış noktalarını magenty sisteme entegre etmeli, mesajlaşma işlemlerinde kontrolleri sağlamalıdır.
•Sisteme ürün yerleştirmesinin yapılması, buna ilişkin ürün katları oluşturmalıdır.
•Yerleştirilen ürünlere ilişkin stok durumu ve varsa kampanyalar belirtilmelidir.
•Ürün içeriklerine ve satış sonrasına ilişkin hizmetlere yer verilmelidir.

Türünden işlemler gerçekleştirmeleri gerekir. Tabi ki bu gibi işlemlerin başarılı gerçekleşmesi için de, ISP Residential Proxy güvenli ve güçlü alt yapısına ihtiyaç duyulur. Kullanıcılar bu sayede satın aldıkları proxy adresleri ile istedikleri konumdan bağlantı gerçekleştirerek vitrinlerini düzenleyebilir, müşterilerin ilgisini çekecek kampanyalar oluşturabilirler.

Group 74
3 2

Hepsiburada sitesinde Proxy Kullanılır Mı?

Proxy erişim avantajları Hepsiburada’nın web uygulamasında kullanılabileceği gibi, mobil uygulamasında da kullanılabilir. Üstelik kullanıcılar farklı giriş noktalarına göre alınan hizmet dahilinde farklı IP adresleri de kullanabilirler. Yeni açılan hesaplara tanımlanan kuponları proxy kullanarak hesaplara sorunsuz bir tanımlama almanıza yarar.

Proxy satın aldığınızda hepsiburada websitesi üzerinde kullanımınızı nasıl sağlıcağınızı anlattığımız bir videomuz mevcuttur oradan kontrol edebilirsiniz.Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Hepsiburada Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Hepsiburada sitesinde kullanmak üzere proxy satın almanızı gerektirecek durumlar çoğunlukla hesaplara kupon tanımlamak üzere bot program tanımlayan müşterilerimiz satın almaktadır kullandıkları bot hepsiburada üyeliği açmaktadır ve kullanıcılar bu açılan hesaplara kupon kodu giriş yaparak 200TL tutarına 100TL indirim tutarlı kupon yüklü hesabı satmaktadırlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Hepsiburada'da kullanmak üzere satın aldığınız proxyler ile mağazalara takipçi artırmak ve kendi ürünlerini farklı profillerden satın alım sağlayıp yüksek yıldız puan sistemiyle ürünlerini ön plana çıkarmak amacıyla satın alım gerçekleştirmekteler.Mobil Proxy alt yapımızda dilediğiniz zaman IP değiştirme hakkına sahipsiniz buda anonim olmanıza ve sitelerin bot korumalarını aşmanıza yaramaktadır.

Daha Fazla Bilgi Al

Hepsiburada proxy kullanma amacınız ne olursa olsun sorunsuz bir hizmet ve sorunsuz bir alt yapı hız ve kalite kritik bir rol oynamaktadır.Proxy adresi yavaşsa ve satın alınan proxy hizmeti kalitesiz ise koruma sistemlerine takılabilirsiniz.

IP Adresinin gerçekten kaliteli olması gerekir Residential bir IP Adresi aldığınızda hiç bir bot sistemine takılmadan kullanım sağlıyabilirsiniz.

Sağlam Proxy firması olarak IP adreslerimiz hız olarak ve kalite olarak son derece sorunsuzdur.İşinde uzman kadromuz ile sorunsuz hizmeti sürekli olarak sunmaktayız.

Tüm çözüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçip kendinize ve işinize özel en uygun teklifle proxy satın alım gerçekleştirin.

Daha Fazla Bilgi Al

Hepsiburada üzerinde mağaza yönetimi yapan bir çok kullanıcı takipçi hizmeti satın almaktadır.Mağazanın takipçisi ne kadar fazla ise güvenilirliği ve satış yapabilmesi aynı oranda artmaktadır kullanıcılar en çok satılan ürünleri ve en çok satış yapan firmalardan ürün satın alır.

Daha Fazla Bilgi Al