Knight Online için Proxy

Knight Online 2002 yılından itibaren ülkemizde büyük popülerliğe sahip bir MMORPG Oyunudur ilk çıktığı yıllarda tüm genç nüfusunun büyük ilgisini çekerek odak noktası olmuştur bu popülerliği 2024 yılında olmamıza rağmen halen devam etmektedir.

Knight Online ilk çıktığı yıllarda oyunu herkes eğlenmek zaman geçirmek için oynamaktaydı en son itemleri kimse kolay elde edemiyordu çünkü oyunun tüm kitlesi bu eşyalara ulaşmaya çalışıyordu teknolojinin gelişmesi ve bilgisayarların ucuzlaması ile bu durum biraz değişti insanlar artık birden fazla cihaz alarak ve aldıkları cihazlara karakter girişi yaparak daha fazla gelir elde etmeyi hedeflemektedir bu cihazlara ISP Proxy satın alımı yapıp sorunsuz şekilde kullanımlarına başlıyabilirler.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

saglams5

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Knight Online için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

3

Knight Online

15 Temmuz 2002 yılında piyasaya sürülen Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilen bir video oyunudur. NTT Game tarafından yayınlanan bu oyun, online oyun sevenlerden yoğun ilgi görmüştür.

Çoklu ve online oynanabilen bu tür oyunlarda, cihaz gereksinimlerinin yeteri kadar sağlanması, bunun yanında internet erişimin de yüksek ve istikrarlı olması gerekir. Limitleri kaldırmak, rekabetçi oyuncu ortamında avantajlı konuma geçmek için, ISP Konut Proxy avantajları kullanılabilir. Bu sayede yüksek hızlı internet alt yapısından ve kopma gibi sorunlara çözüm oluşturulur.

Bazı oyuncular performans sağlamak için bot yazılımlar kullanabilirler. Ancak bu gibi durumların tespitinde, kullanıcı IP adresinin banlanma olasılığı oldukça yüksektir. Ancak ISP Konut Proxy kullanımında, kullanıcı hesabında herhangi bir sorun oluşmaz.

Knight Online ISP Konut Proxy Kullanımı Güvenli Mi?

Kinght Online’nin erişimlerinde ISP Konut Proxy koşulları sağlandığında, kullanıcı komutlarını kendi IP adresi üzerinden oluşturur, online oyun iletiminde ise Proxy alt yapısının IP adresi kullanılır.

Bu oyun online erişim noktasında organik olarak algılandığı için, oyuncu hesabında herhangi bir sorun oluşmaz. Bu türden çoklu oyuncu girişlerinin sağlandığı ortamlarda, oyuncular arasında oluşan rekabetler, oyuncu hesabına yönelik bazı saldırılara da sahne olur. Proxy kullanan oyuncuların gerek IP’leri gizlendiği için, bu gibi saldırılardan da etkilenmez.

2
why choose one img 1

Knight Online Oyuncuları Neden ISP Konut Proxy Kullanır?

Knight Online’nin çoklu oyuncu kabul eden ortamı bulunduğu için, hız ve güvenlik oldukça önemlidir.

ISP Konut Proxy kullanılması;

• Gecikmelerden etkilenmemek için ping iyileştirilmelerinde,
• Coğrafi engellemeler nedeniyle sorunlar yaşamamak için,
• Gizlilik oluşturarak güvende kalmak için,
• Kazanmak için,

Gibi amaçlar için kullanılır. Knight Online’ye Türkiye’den erişim sorunu bulunmaz. Ancak bazı ülkelerin internet alt yapısı daha gelişmiştir. Bu koşullarda diğer oyuncularla rekabet edebilmek için, ISP konut Proxy sunucusunun güçlü alt yapısı kullanılmalıdır. Bu da oyuncunun yükünü oldukça azaltır.

Knight Online Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Knight Online’nin oyuncu girişlerinde IP kontrolleri gerçekleştirdiği bilinir. Bazı oyuncuların hesapları askıya alınırken, IP adreslerine de erişim engeli getirilebilir. Bu gibi durumları standart girişlerle atlatmak oldukça zordur.

Ancak ISP Konut Proxy alt yapısı kullanıldığında, yeni üye hesabı sağlanarak tekrardan oyuna giriş yapmak mümkündür. Bu yöntemle giriş sağlayan oyuncu, oyun içinde sağladığı becerileri kullanarak tekrardan eski konumuna gelebilir, rakiplerine karşı yeni taktikler geliştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Knight Online’nin oyuncular arasında rekabet oluşturduğu doğrudur. Hatta çok sayıda oyuncu proxy alt yapısını kullanarak, avantajlar sağlayabilirler. Her ülkenin internet koşulları farklıdır. Bu nedenle oyuncular ISP konut Proxy kullanarak bu rekabet ortamında tutunmaya çalışır. Oyun içinde sağlanan performans doğrudan oyuncunun yetenekleri ile ilgili olduğu için, bu tür kullanımlar haksız rekabet olarak kabul edilemez.

Daha Fazla Bilgi Al

Knight Online’de şifreli oyuncu hesabı girişi sağlandığı durumlarda, ISP konut Proxy kullanmasına yönelik herhangi bir yasal engel bulunmaz. Bu yöntemle sağlanan IP adresleri gerçek internet sağlayıcılarından temin edilir ve oyun girişlerinde kullanımı için her zaman yasal zemin bulur.

Daha Fazla Bilgi Al

İnternet ortamında Knight Online’de avantaj sağladığı belirtilen ve ücretsiz olduğu ileri sürülen çok sayıda Proxy seçenekler bulunur. Bu türden kaynağı belli olmayan Proxy kullanımları, oyuncunun hesaplarının ve internet alt yapısının güvenlik sorunlarına neden olur. ISP konut Proxy alt yası kullanıldığında ise, bu türden sorunlar yaşanmaz.

Daha Fazla Bilgi Al