Trendyol için Proxy

Trendyol e-ticaret firması sitesinde fiyat takibi,kuponlu hesap yönetimi,mağaza takipçi ve daha bir çok kısımda satın aldığınız trendyol proxyleri kullanarak firmanızı ön sıralara taşıyabilirsiniz.

Mağazalar takipçi sayısını artırmak ve rakiplerini geçmek için ISP Residential Proxy üzerinden açılan hesaplarla kayıp yaşamadan takipçilerini artırabilir.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

saglams2

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Trendyol için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

hero home

Trendyol

E-ticaret sektörünün popüler sitelerinde hesap oluşturarak ürün ya da hizmetlerinizi daha güvenli ve hızlı bir şeklide pazarlamaya başlayabilirsiniz. Trendyol platformu üzerinde oluşturacağınız mağaza hesabı ile ürün satışlarınızı takip edebilirsiniz.

ISP Residential proxy satın alımı sağlayıp proxy hizmetlerimizi kullanarak, ürün takibi, ürün kontrolü, ürün kategorileri oluşturma ve fiyat analizi gibi birçok işlemi sınırsız işlem seçenekleri ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

E-ticaret platformunda satıcı paneli oluşturmak istediğinizde, yapmanız gerekenler ve sistem gereksinimlerinin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. İşlem panellerinin tümünün oluşturulabilmesi için farklı Proxy sistemlerini kullanabiliyorsunuz.

Trendyol Proxy Nedir?

Proxy, internet erişiminde kullanılan bilgisayar ile bağlantı yapılmak istenen ağ arasında iletişimin hızlı kurulmasını sağlayan ara sunucudur. Trendyol, dünya geneline hizmet sunan e-ticaret platformudur ve dünyanın her yerinden hızlı erişimlerin yapılmasını sağlıyor.

Kullanılan Proxy sistemleri, sitede yer alan ürün kategorilerine ve ürün sayfa içeriklerine güvenli erişimlerin yapılmasını, kullanıcıların sorgulama işlemlerini yaparak aradıkları bilgiye ulaşmalarını sağlıyor. Ürün kategorilerinin oluşturulması ve fiyat analizleri gibi çalışmaların yapılabilmesi için internet servis sağlayıcısı (ISP) proxyleri büyük önem taşıyor.

hostim img (7)
3 2

Trendyol sitesinde Proxy Kullanılır Mı?

Proxy erişim avantajları Trendyol web sitesinde kullanılabileceği gibi, mobil uygulamasında da kullanılabilir. Üstelik kullanıcılar farklı giriş noktalarına göre alınan hizmet dahilinde farklı IP adresleri de kullanabilirler. Yeni açılan hesaplara tanımlanan kuponları proxy kullanarak hesaplara sorunsuz bir tanımlama almanıza yarar.

Trendyol mağaza sahipleri genellikle rakiplerinin önüne geçmek için proxy adresleriyle açılan hesapları satın alım sağlar ve mağazalarına takipçi artırımı için kullanır bunları smm panel sağlayıcılarına ücret karşılığında yaptırır veya kendi bot programlarına hesapları tanımlar ve sırasıyla kullanır.Bu açılan hesaplar ISP Residential Proxy ile açıldığı için gerçek kullanıcıdan farkı yoktur.Proxy satın aldığınızda trendyol websitesi üzerinde kullanımınızı nasıl sağlıcağınızı anlattığımız bir videomuz mevcuttur oradan kontrol edebilirsiniz.Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Trendyol Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Trendyol sitesinde kullanmak üzere proxy satın almanızı gerektirecek durumlar çoğunlukla hesaplara kupon tanımlamak üzere bot program tanımlayan müşterilerimiz satın almaktadır kullandıkları bot trendyol üyeliği açmaktadır ve kullanıcılar bu açılan hesaplara kupon kodu giriş yaparak 200TL tutarına 100TL indirim tutarlı kupon yüklü hesabı satmaktadırlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Trendyol'da kullanmak üzere satın aldığınız proxyler ile mağazalara takipçi artırmak ve kendi ürünlerini farklı profillerden satın alım sağlayıp yüksek yıldız puan sistemiyle ürünlerini ön plana çıkarmak amacıyla satın alım gerçekleştirmekteler.Mobil Proxy alt yapımızda dilediğiniz zaman IP değiştirme hakkına sahipsiniz buda anonim olmanıza ve sitelerin bot korumalarını aşmanıza yaramaktadır.

Daha Fazla Bilgi Al

Trendyol proxy kullanma amacınız ne olursa olsun sorunsuz bir hizmet ve sorunsuz bir alt yapı hız ve kalite kritik bir rol oynamaktadır.Proxy adresi yavaşsa ve satın alınan proxy hizmeti kalitesiz ise koruma sistemlerine takılabilirsiniz.

IP Adresinin gerçekten kaliteli olması gerekir Residential bir IP Adresi aldığınızda hiç bir bot sistemine takılmadan kullanım sağlıyabilirsiniz.

Sağlam Proxy firması olarak IP adreslerimiz hız olarak ve kalite olarak son derece sorunsuzdur.İşinde uzman kadromuz ile sorunsuz hizmeti sürekli olarak sunmaktayız.

Tüm çözüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçip kendinize ve işinize özel en uygun teklifle proxy satın alım gerçekleştirin.

Daha Fazla Bilgi Al

Trendyol üzerinde mağaza yönetimi yapan bir çok kullanıcı takipçi hizmeti satın almaktadır.Mağazanın takipçisi ne kadar fazla ise güvenilirliği ve satış yapabilmesi aynı oranda artmaktadır kullanıcılar en çok satılan ürünleri ve en çok satış yapan firmalardan ürün satın alır.

Daha Fazla Bilgi Al