Twitch için Proxy

Dünyanın en çok izleyici kitlesine sahip canlı yayın platformu bünyesinde bir çok kategoride yayıncı mevcuttur örneğin Online Oyun , Sohbet ve Sanat alanları öne çıkmaktadır.

Yayıncılar özellikle twitch platformunun abone olmayan izleyicilere reklam göndermesiyle para kazanmaktadır.Abone sayıları anlık izleyici sayısının fazlalığına göre çabuk tanınabilirlik sağlamaktadır ve izleyiciniz ne kadar fazla ise buna orantılı olarak yeni izleyici kitlenize ekleyerek büyüme sağlarsınız.ISP Residential Proxy satın aldığınızda kendi yayınınıza izleyici bot ekleyebilir ve izleyici sayınız azalmadan kademi olarak artırabilirsiniz.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

twitch proxy satin al

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Hepsiburada için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

laptop

Twitch

Twitch canlı yayın platformudur ve Proxy sunucuları kullanılarak, coğrafi engellemeler olmadan dünyanın her yerinden erişim yapılabiliyor. Sosyal medya platformunda rekabetçi olabilmek ve öne çıkabilmek için ağ güvenliği sağlayan proxylerle en iyi çözümler sunuluyor.

Paylaşım için hazırlanan bazı özgü içeriklere, dünyanın farklı bölgelerinde erişim kısıtlamaları uygulanabiliyor. Bu erişim kısıtlamalarının ortadan kaldırılması için Twitch proxylerini kullanabilirsiniz. Erişim güvenliği için Ip adreslerinin gizlenmesi koşununda da proxyler büyük önem taşıyor.

Proxy Kullanmanın Faydaları

İçerik paylaşımlarınızı kazanca dönüştürebilmeniz için hesabınızın daha çok ziyaret edilmesi ve paylaşımlarınızın izlenmesi gerekiyor. Bunun için Proxy satın al adımlarını atabilir, sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Proxyler, kullanıcıların karşılaşacakları erişim kısıtlama sorunlarını aşmalarını ve içeriklere daha kolay erişim yapılmasını sağlayacaktır.


Coğrafi kısıtlamaları ortadan kaldırma ve daha çok, daha hızlı, güvenli erişimler yaptırarak, içerik paylaşımlarının gelire dönüşmesini sağlayacaktır. Proxy kullanmanın faydalarını araştırabilir, satın altığınız Proxy sunucusunu kullanmaya başladığınızda daha iyi görebilirsiniz.

vrkmvr 954x1024
g5cxjh 1024x852

Proxy Çözümleri

Twitch’te ya da farklı sosyal medya platformlarında kullanıcı hesabınızı oluşturarak içerik paylaşımları yapmaya başladığınızda, popüler olabilmek için Proxy çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Size uygun Proxy seçenekleri sunuluyor ve seçim için destek hizmetleri sunuluyor.

• Socks5 (Residential) proxyleri,
• Statik yerleşik proxyler,
• Sınırsız Proxy,
• Veri merkezi proxyleri,
• ISP proxyleri,

Proxy çözümlerinin her birisinde farklı kapasite seçenekleri kullanılıyor. Residential proxleri, 200 milyondan fazla gerçek Ip adreslerinin kullanılmasını sağlıyor. Sunulan çözüm seçeneklerinin satış fiyatları da içerik özelliklerine göre değişiyor. Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Twitch Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Twitch.tv sosyal medya platformu, küresel hizmetler sunuyor. Kullanıcıların erişim sorunu yaşamaması ve istediği zaman hızlı erişim yapabilmesi için Proxy çözümlerine ihtiyaç duyulur. Proxy sunucularına neden ihtiyaç duyulur konusu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Geliştirilmiş ve geniş bant seçenekleri ile gecikme sorunu olmadan erişim yapmak, Coğrafi kısıtlamaları ortadan kaldırmak, Ip adreslerinin maskelenmesini ve erişim güvenliğini sağlamak için proxyler kullanılır.

Daha Fazla Bilgi Al

Canlı yayınlar yaparak para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği twitch.tv platformunun yüksek performansta kullanılabilmesi için Proxy satın almalısınız. Proxy sunucularından size uygun olanı belirleniyor ve satın almanız için kolaylık sağlanıyor.

• Küresel erişimlerin yapılmasını sağlar,
• Sunucu hizmetleri hızlı sunulur,
• Gerçek Ip adresleri ile erişim gizliliği ve güvenliği sağlanır,
• Birden fazla hesap aynı anda yönetilir,

Proxy sunucuları farklı ülkelerde yer alıyor ve coğrafi kısıtlamaların kolay atlanmasını ve küresel kapsamda erişimlerin yapılmasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Proxy sunucuları için sunulan seçeneklerin tümü twitch.tv platformunda kolay ve güvenli bir şekilde kullanılır. Öncelikle ihtiyaca uygun Proxy sunucularından birisi seçilir. Erişim yapılacak cihaz ve internet tarayıcısında Proxy sunucusuna göre belirlenen yapılandırma işlemleri kullanılır.

Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra satın alınan Proxy sunucunun sağlamış olduğu faydalarla twitch.tv platformu erişimi ile içeriklere sınırsız erişimler yapılmaya başlanabilecektir. Kullanımı kolay olan proxyler sayesinde canlı yayınlar yapılabilecek ve tüm ziyaretçilerin sorun yaşamadan erişim yaparak yayınları izlemesi sağlanacaktır.

Daha Fazla Bilgi Al

Proxy sunucuları, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım amaçlarına göre hazırlanıyor. Satın alma işlemlerinin güvenli yapılabilmesi ve seçim kolaylığının sağlanması için çeşitli paketler halinde sunuluyor. Proxy sunucuları, yayıncı, izleyici, çoklu hesap yönetimi gibi kullanım amaçlarına göre seçilir.

Hazırlanan paket seçenekleri, temel, profesyonel, Premium olarak vekil sayısı ve fiyat bilgileri ile sunuluyor. Twitch’e özgü hazırlanan içeriklerin coğrafi kısıtlamalar olmadan izleyicilere ulaştırılması için erişim güvenliğinin çeşitli sistemlerle sağlanması gerekiyor. Proxyler, içerik yapıları ve yüksek kalitelerine göre yayın sırasında herhangi bir sorun olmamasını, etkileşim sayısının hızla artmasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi Al