Yandex için Proxy

Yandex Proxy hizmeti, Yandex üzerinde sıralama artışı ve yandex geliri elde etmek için kullanıcılar sitelerine hit gönderimi yaparak rakiplerinden sıyrılabilir.

Farklı IP Classları sayesinde anonimlik en üst seviyede olur, kısa sürede kullanımın etkisini görebilirsiniz.

45 Farklı Lokasyon , 75.000'den fazla IP Adresi , 420 Farklı IP Subneti ile ISP Residential Proxy hizmeti sağlamaktayız.Eş zamanlı 17 Operatörle çalışma sağlıyoruz hem yurt içi hemde yurt dışı olarak.

yandex proxy

Güçlü Destek

Ekibimiz network alanında uzman kişilerden oluşmaktadır yaşanan her durumda sizlere destek vermekteyiz.

Güvenilir Ödeme

Ödeme işlemlerinizi sitemizden PayTR aracılığıyla sağlıyabilirsiniz. Türkiyenin en büyük ödeme kuruluşuyla çalışmaktayız.

Maksimum Performans

Proxy satın aldığınız en yüksek performansla verim alarak kullanmanızı hedeflemekteyiz.

Yüksek Hız Değerleri

Satın alınan tüm proxy adresleri en yüksek download ve upload değerleri ile sunulur.

triangle

Satın Alabileceğiniz Proxy Türlerimiz

Proxy Satın Alımı sağlamak işlemlerinizde anonimlik ve birden fazla hesap yönetimi yapabilmenizi sağlamaktadır.Aldığınız proxy sayısı kadar bir çok alanda işlemlerinizi rahtlıkla satın aldığınız proxyler ile yönetebilirsiniz.

house

Static Residential

ISP Residential 90 Farklı Class ve 12 Operatör

30₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

browser

4G Mobil Proxy

Mobil Proxy Türkiye ve 6 farklı Avrupa Lokasyon

500₺

/Hafta

Aylık paketlerde uygun fiyat !

server

Datacenter Proxy

Datacenter alt yapılarına ait uygun ve hızlı proxy

15₺

/Aylık

Yüksek adet alımlarda indirim !

internet

IPv6 Proxy

Yeni nesil teknolojiyle üretilen IPv6 Proxy Hizmeti

75₺

/Aylık

Google Ads İçin Uygundur

Yandex için proxy almanızı gerektirecek durumlar nelerdir bilmek istermisiniz?

29 33632c60

Yandex

1997 yılında kurulan Yandex, internet tabanlı ürünlerle hizmet veren bir servistir. Yandex’in en çok kullanılan platformu aynı ismi taşıyan arama motoru olsa da, e-ticaret, navigasyon, reklamcılık gibi uygulamalara da yer verdiği görülür.

Türkiye konumunda Google’den sonra en fazla kullanılan arama motoru Yandex’in platformudur. Türkiye’den yapılan aramalarda, bu arama motorunun en doğru sonuçları gösterdiği test edilmiştir. Bu da kullanıcıların bilgiye erişimlerini oldukça kolaylaştırır.

Ayrıca arama motorunun kullanışlı arayüzü ve filtre araçları etkileşimde önemli rol oynar. İnterneti yoğun olarak kullanan ve bilginin kaynağına ulaşmak isteyen kullanıcılar için, Yandex’in arama motoru ve ISP Residential Proxy hızlı erişim alt yapısı önerilebilir.

Yandex Navigasyon

Yandex’in internet tabanlı ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan navigasyon uygulaması, bu amaçla kullanılan uygulamaların başında gelir.

Uygulama dahilinde;
• Yeşil alan,
• Turuncu alan,
• Kırmızı alan,
• Gri alan,
Gibi hatlar bulunur. Bu sayede kullanıcılar mümkün olduğu kadar trafik yoğunluğundan kaçınarak, alternatif yolları kullanabilirler. Bu sayede zamandan ve enerjiden önemli oranda tasarruf sağlanır.

Bu gibi avantajların kullanılabilmesi için, kesintisiz internet erişiminin kullanılması gerekir. Çünkü trafik yoğunluğu olan şehirlerde, trafiğin yoğunluğu her an değişebilir. Trafikten yoğun bir şekilde etkilenen kullanıcılar için, ISP Residential Proxy kesintisiz erişim kaynakları kullanılabilir.

55 8a4eb3c1
76 15a796ae

Yandex Mobil Kullanımı

2020 yılında Google’nin Huawei’ye olan desteğini çekmesinden sonra, mobil cihazlarda Yandex’in kullanımı ilk defa gündeme gelmiştir. Yapılan anlaşmalar sonrasında Huawei’nin alt yapısına Yandex’in AppGallery, Yandex.Navi, Browser, Disk gibi uygulamaları entegre edilmiştir. Bu sayede uzun süre güncelleme sorunu yaşayan Huawei, güncelleme alabilir ve kullanıcılarına hizmet verebilir duruma gelmiştir.

Türkiye’de de sık kullanılan Huawei kullanıcıları, mobil avantajlarını daha iyi koşullarda kullanmak için, ISP Residential Proxy kopmayan bağlantılarını kullanabilirler. Bunun için, kullanıcıların proxy satın al işlemlerinde mobil ihtiyaçlarını belirtmeleri yeterli olur. Proxy Kullanım Videosu

Proxy Kullanım Videosu

Yandex Proxy Hakkında En Önemli Bilmeniz Gerekenler

Sizler tarafından bizlere sorulan proxy satın alarak nasıl bir amaçta kullanım sağlanır ve nasıl kullanılır gibi daha bir çok sorunun cevabı mevcuttur.

Rusya’nın Türkiye ile ticari alanda gerçekleştirdikleri iyi ilişkiler, Yandex’in kullanımını da yaygınlaştırmıştır. Bu durdum Yandex’in arama motorunda net olarak görülse de, navigasyon uygulamasında Türkiye’den birçok şehre yer verilmiş olması nedeniyle, bu alanda da yoğun olarak kullanılır. Türkiye’nin büyük şehirlerini ve tatil beldelerini net bir şekilde gösteren navigasyon sistemi, kullanıcılar açısından büyük kolaylıklar sağlar.

Kullanıcılar navigasyon sistemine online erişimlerle, yoğun trafiğe kapılmadan seyirlerini devam ettirebilirler. ISP Residential Proxy anlık trafik yoğunluğunu gözlemlemenize yardımcı olur. Yandex’in Türkçe içerikli Maps uygulaması araç sürücüleri için birçok kolaylıklar sağlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Mail gönderimi birçok açıdan kullanıcılara kolaylık sağlar. Bu alanda birçok uygulama yer alır. Ancak çeşitli veri kısıtlamaları nedeniyle, büyük boyutlu verilerin gönderilmesi ve alımı çoğu zaman sorunlar yaşatabilir. Yandex’in Mail uygulaması ise, 3GB gibi geniş bir alana sahiptir.
Ayrıca veriler uçtan uca şifrelendiği için, sorun yaşamadan iletiler sağlanır. Veri akış işlemlerini yoğun olarak gerçekleştiren kullanıcılar, ISP Residential Proxy alt yapısını kullanarak verilerini beklenen süreden daha kısa sürede teslim edebilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Yandex’in güçlü alt yapısı, e-ticaret faaliyetlerine sahne olur. Bu amaçla oluşturulan Yandex.Market uygulaması, ziyaretçilerin online alışveriş yapmasına, ürün karşılaştırmalarına, satıcıların da potansiyel ziyaretçilerden kazanmalarını sağlar.
E-ticaret yapmak için mutlaka hızlı ve güvenli internet bağlantısının kullanılması gerekir. ISP Residential Proxy her konuda olduğu gibi, bu konuda da firma gereksinimlerini karşılar.

Daha Fazla Bilgi Al

ISP Residential Proxy alımı gerçekleştiğinde, Yandex’in de proxy erişim konumuna ayarlanması gerekir.
Bunun için;
• Tarayıcı açılır,
• Tarayıcının üst konumundan ayarlar girişi yapılır,
• Menü kısmından sistem seçeneğe tik oluşturulur,
• İnternet seçeneklerinden proxy seçeneği oluşturulur,
• İnternet IP konumuna servis sağlayıcıdan alınan IP konumlandırılmalı,
Gibi ayarların yapılması gerekir.

Daha Fazla Bilgi Al